Przegląd Teatrów SPSK 2017 – Dzień 5

Piątek 28.04.2017r.

W tym dniu w Przeglądzie Teatrów uczestniczyły następujące przedszkola, szkoły podstawowe
oraz jedno gimnazjum:

Przedszkola: w Mysłowie, w Rybnej, w Piotrkowie Trybunalskim, w Czerwiennem, w Brzezince,
w Bieżeniu – 6 nagród dla przedszkoli.

Szkoły Podstawowe: KSP Specjalna im. Św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, SP w Piotrkowie Trybunalskim, PSP w Dębniku, SP w Klementynowie, KSP im. św. Jana Pawła II w Chojnach, PSP w Stanisławiu Górnym, KSP im. bł. Dzieci z Fatimy w Łodzi, PSP im. Dzieci Fatimskich w Rybnej.

Gimnazjum: SP i G im. bł. Franciszka Drzewieckiego w Warząchewce.

  • I miejsce: SP w Klementynowie „Obudź się”.
  • II miejsce: KSP im. bł. Dzieci z Fatimy w Łodzi „Kto zastąpi człowieka”.
  • II miejsce: PSP w Stanisławiu Górnym „Tajemniczy skarb”.
  • III miejsce: KSP im. św. Jana Pawła II w Chojnach „Fatimska Pani”.
  • Nagroda Publiczności: SP w Klementynowie
  • GRAND PRIX: KLO w Wieluniu

Przegląd Teatrów SPSK 2017 – Dzień 4

Czwartek 27.04.2017r.

W tym dniu w Przeglądzie Teatrów uczestniczyły następujące szkoły podstawowe:

PSP im. Jana Pawła II w Kadłubie, KSP im. św. Faustyny Kowalskiej w Drobnicach, SP w Wólce Czepowej, SP w Siniarzewie, PSP im. św. Jana Pawła II w Rychławie, KSP im. Stefana Wyszyńskiego z oddziałami integracyjnymi w Czerwiennem Górnym, SP w Rychwałdku, SP im. św. Jana Pawła II w Modzerowie, PSP nr 2 w Starem Bystrem, KSP im. bł. Dzieci z Fatimy w Łodzi, KSP im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Czernicach, PSP w Lgocie.

  • I miejsce: KSP im. Stefana Wyszyńskiego z oddziałami integracyjnymi w Czerwiennem Górnym „Owieczka”.
  • II miejsce: PSP nr 2 w Starem Bystrem „Babka i jej ciynskie reklamówki”.
  • II miejsce: PSP w Lgocie „Wstań z kanapy swojego życia”.
  • III miejsce: SP w Siniarzewie „Ballada o ujarzmieniu strasznego wilka z Gubbio”.
  • III miejsce: SP im. św. Jana Pawła II w Modzerowie „Pamiętajcie o ogrodach”.
  • III miejsce: KSP im. bł. Dzieci z Fatimy w Łodzi „Ważne spotkanie”.
  • Nagroda Publiczności: KSP im. Stefana Wyszyńskiego z oddziałami integracyjnymi w Czerwiennem Górnym „Owieczka”.

Przegląd Teatrów SPSK 2017 – Dzień 3

Środa 26.04.2017r.

W tym dniu w Przeglądzie Teatrów uczestniczyły Gimnazja i Licea oraz Szkoła Specjalna PDP:

PG w Stanisławiu Górnym, PG im. św. Józefa w Częstochowie, PDP w Częstochowie, G w Mysłowie, PG im. bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu, KG integracyjne im. św. Jana Pawła II w Czerwiennem Górnym, KLO w Opolu, KLO im. Bpa Teodora Kubiny w Wieluniu.

  • I miejsce: PG im. bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu „Poczwarka”.
  • II miejsce: PG im. św. Józefa w Częstochowie „Opowiedz mi swoją historię”.
  • II miejsce: KG integracyjne im. św. Jana Pawła II w Czerwiennem Górnym „Róża”.
  • III miejsce: PG w Stanisławiu Górnym „Zachowałam się jak trzeba – Inka”.
  • Wyróżnienie: PG w Stanisławiu Górnym za przekaz wartości patriotycznych

Kategoria Szkoły średnie

  • I miejsce: KLO im. Bpa Teodora Kubiny w Wieluniu „Ławka zagubionych”.
  • II miejsce: KS Specjalna PDP im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie „Boże odwiedziny”.
  • II miejsce: KLO w Opolu „Profil”.
  • Nagroda Publiczności: KLO w Wieluniu

Przegląd Teatrów SPSK 2017 – Dzień 2

Wtorek 25.04.2017r.

W tym dniu w Przeglądzie Teatrów uczestniczyły Gimnazja:

G w Wierzbiu, PG im. Królowej Jadwigi w Barwałdzie Dolnym, G im. Stefana Wyszyńskiego z Wólki Czepowej, G im. św. Jana Pawła II w Olsztynku, KG im. św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi, PG im. św. Benedykty od Krzyża w Opolu, PG im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem.

  • I miejsce: KG im. św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi „Każdy chce być kimś”.
  • II miejsce: PG im. św. Benedykty od Krzyża w Opolu „Bracia”.
  • II miejsce: PG im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem „Zwyciężyć w imię wolności”.
  • III miejsce: G im. Stefana Wyszyńskiego z Wólki Czepowej „Wyjątkowy”.
  • III miejsce: G w Wierzbiu „Ostatnie dni z życia Oskara”.
  • Wyróżnienie: PG w Barwałdzie Dolnym za choreografię
  • Nagroda Publiczności: PG im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem „Zwyciężyć w imię wolności”.

Przegląd Teatrów SPSK 2017 – Dzień 1

Poniedziałek 24.04.2017r.

W tym dniu w Przeglądzie Teatrów uczestniczyły następujące szkoły podstawowe:

SP im. św. Dominika Savio w Kłobucku, PSP im. Św. Stanisława Kostki w Bieńcu, PSP im. św. Jana Pawła II w Michałowicach, PSP w Przytocznicy, PSP w Torzeńcu, PSP im. św. Bernadetty Soubirous w Trzcince, PSP w Wierzbiu, SP w Winownie, PSP nr 1 w Starem Bystrem, PSP im. św. Mikołaja w Chajewie.

  • I miejsce: PSP im. Św. Stanisława Kostki w Bieńcu „Wszystko co uczyniliście..”
  • II miejsce: PSP w Torzeńcu „Jaś i Małgosia – czyli jak szczęśliwie wrócić do domu”.
  • II miejsce: PSP w Wierzbiu „Obrazki z podwórka”.
  • III miejsce: PSP im. św. Bernadetty Soubirous w Trzcince „Chrystus połamany”.
  • III miejsce: PSP w Przytocznicy „Nierówni potrzebują siebie”.
  • Nagroda Publiczności: PSP im. św. Mikołaja w Chajewie